Park prirode Žumberak – Samoborsko gorje | NAŠI KONTAKTI
50641
page-template-default,page,page-id-50641,page-child,parent-pageid-50637,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,select-theme-ver-2.6.1,smooth_scroll,

NAŠI KONTAKTI

UPRAVA

Eko — centar Slani Dol
Slani Dol 1
Samobor HR-10430
Tel: +385/1/3327-660

 

VODITELJ UPRAVE

Kristijan Brkić, ravnatelj
Tel: +385/1/3327-679
kristijan.brkic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr
park@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

SLUŽBA OPĆIH I ZAJEDNIČKIH POSLOVA

 

RAČUNOVODSTVO

Alenka Kolarić, voditeljica računovodstva
Tel: +385/1/3327-660
alenka.kolaric@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr
racunovodstvo@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

RADIONICE

Danijel Horvat, voditelj radionice
Tel: +385/1/3324-514
danijel.horvat@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

STRUČNA SLUŽBA

Katarina Husnjak Malovec – stručna voditeljica
Tel.: +385/1/3327-659
katarina.malovec@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Dubravka Kranjčević – voditeljica Eko – centra Budinjak
Tel.: +385/1/3327-677
dubravka.kranjcevic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Lovorka Jakopec, viša stručna savjetnica — agronom
Tel.: +385/1/3327-677
lovorka.jakopec@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Marko Trupković, voditelj promidžbenih aktivnosti
Tel.: +385/1/3327-659
marko.trupkovic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

SLUŽBA ČUVARA PRIRODE

Postaja čuvara prirode Grdanjci:
Grdanjci 57
Bregana HR-10 432
Tel.: +385/1/3324-514

Damir Otmačić, glavni čuvar prirode
Tel.: +385/1/3324-514
damir.otmacic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Goran Grdinić, čuvar prirode III vrste
Tel.: +385/1/3324-514
goran.grdinic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Domagoj Hodak, čuvar prirode III vrste
Tel.: +385/1/3324-514
domagoj.hodak@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

Postaja čuvara prirode Sošice:
Sošice 15
Sošice HR-10457

Slavko Struna, čuvar prirode I vrste
slavko.struna@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Nikica Radić, čuvar prirode II vrste
nikica.radic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Skip to content