NAŠI KONTAKTI - Park prirode Žumberak – Samoborsko gorje
51251
page-template-default,page,page-id-51251,page-child,parent-pageid-51760,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,select-theme-ver-2.6.1,smooth_scroll,

NAŠI KONTAKTI

UPRAVA

Eko center Slani Dol
Slani Dol 1
Samobor HR-10430
Tel: + 385/1 / 3327-660

 

VODJA UPRAVLJANJA

Kristijan Brkić, direktor
Tel: + 385/1 / 3327-679
kristijan.brkic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr
park@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

SLUŽBA ZA SPLOŠNE ZADEVE

FINANČNO-RAČUNOVODSKA SLUŽBA

Alenka Kolarić, vodja računovodstva
Tel: + 385/1 / 3327-660
alenka.kolaric@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr
racunovodstvo@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

DELAVNICE

Danijel Horvat, vodja delavnice
Tel: + 385/1 / 3324-514
danijel.horvat@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

STROKOVNA SLUŽBA

Katarina Husnjak Malovec – strokovna vodja
Tel .: + 385/1 / 3327-659
katarina.malovec@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Dubravka Kranjčević – vodja Eko – centra Budinjak
Tel .: + 385/1 / 3327-677
dubravka.kranjcevic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Lovorka Jakopec, višja strokovna svetovalka – agronom
Tel .: + 385/1 / 3327-677
lovorka.jakopec@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Marko Trupković, vodja promocijskih dejavnosti
Tel .: + 385/1 / 3327-659
marko.trupkovic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

NARAVAROVARSTVENA NADZORNA SLUŽBA

Postaja naravovarstvene službe Grdanjci:
Grdanjci 57
Bregana HR-10 432
Tel .: + 385/1 / 3324-514

Damir Otmačić, glavni naravovarstvenik
Tel .: + 385/1 / 3324-514
damir.otmacic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Goran Grdinić, naravovarstvenik
Tel .: + 385/1 / 3324-514
goran.grdinic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Domagoj Hodak, naravovarstvenik
Tel .: + 385/1 / 3324-514
domagoj.hodak@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

 

Postaja naravovarstvene službe Sošice:
Sošice 15
Sošice HR-10457

Slavko Struna, naravovarstvenik
slavko.struna@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Nikica Radić, naravovarstvenik
nikica.radic@pp-zumberak-samoborsko-gorje.hr

Skip to content